משכנתא חדשה

לקיחת משכנתא היא אחת ההחלטות הפיננסיות הגדולות ביותר בחיים שלך. אם אתה קונה את הבית הראשון שלך, קבלת משכנתא היא הדרך הטובה ביותר להשלים את ההון העצמי שלך. אבל קבלת משכנתא יכולה להיות מסובכת והתהליך לקבלתה השתנה באופן משמעותי בשנים האחרונות. חייב לשקול בזהירות את כל האפשרויות שלך לפני שתקבל את ההחלטה באיזה בנק אתה לוקח משכנתא חדשה ומאיזה תמהיל היא מורכבת. 

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון לפני לקיחת משכנתא הוא כמה אתה יכול להרשות לעצמך ללוות. כדי לחשב זאת, עליך לדעת כמה כסף אתה מרוויח, מהן ההוצאות החודשיות שלך (כולל דמי שכירות) ולאחר מכן להפחית את כל החיסכון החודשי שלך (כולל כל דמי פנסיה).

המשכנתא היא לרוב הלוואה לטווח ארוך שיכולה להימשך עד 30 שנה או לפעמים אפילו יותר מ -30 שנה. מדובר ברכישה גדולה שיכולה להשפיע באופן ניכר על אורח החיים שלנו ולכן יש להתייחס אליה ברצינות לפני הגשת המועמדות.

לרוב בישראל אם לא תעזרו בייעוץ מקצועי תוכלו להפסיד סכומים עצומים של כסף בגלל קבלת החלטות לא נכונות בתהליך לקיחת המשכנתא.

אבל ניתן לבחור גם אחרת באמצעות ייעוץ משכנתא

בעזרת ייעוץ משכנתאות תוכלו להיות בטוחים יותר בהחלטות הכספיות שלכם. הייעוץ עוזר לך להבין את התהליך ולמצוא את ההלוואה הטובה ביותר עם התעריפים התחרותיים ביותר לצרכיך.

אנחנו בפרץ כהן משכנתאות  נהיה איתך בכל שלב, החל מתכנון התקציב ועד מענה לשאלותיך בנוגע לציוני אשראי והלוואות הדירה. אנחנו כאן כדי לעזור מבלי לקחת שקל אחד עד לרגע שתראה בצורה שקופה את החיסכון שלך, אז אל תהססו לפנות אלינו חייגו עכשיו לשיחת ייעוץ ללא כל התחייבות.

רוצים שיחת יעוץ והתאמה חינם ? השאירו פרטים עכשיו!

למה אתם מחכים? בדיקה ראשונית חינם

דילוג לתוכן