משכנתא לגיל השלישי/הפוכה

המשכנתא ההפוכה הינה מוצר פיננסי המיועד לאזרחים ותיקים וגמלאים. בעזרת מוצר זה, בעלי בתים ונכסים יכולים להשתמש בהון הנכס שלהם בכדי להשלים את הכנסתם לפנסיה.

משכנתא הפוכה היא סוג מסוים של הלוואת המרת הון דירה שלא רק ממירה את ההון העצמי בבית שלכם, אלא גם מלווה לכם מזומנים במקביל.

כדי להבין טוב יותר כיצד זה עובד, ניקח דוגמא:

אם הייתם חייבים כ-200,000 ש"ח על המשכנתא שלכם והיה לכם 500,000 ש"ח בהון (ערך הבית שלכם בניכוי מה שאתה חייב), אז תוכל ללוות עד 600,000 ש"ח עם משכנתא הפוכה.

הסכום שתוכל ללוות יהיה תלוי בגיל (60 ומעלה) וסוג ההלוואה. הרבה אנשים משתמשים בהלוואה זו לפנסיה וסיבות אחרות, כגון השלמת הכנסה או הוצאות השלמה לרפואה. 

ללווה יש גישה למזומן שנפרע להם בתשלומים חודשיים שניתן להשתמש בהם לכל מטרה שהם בוחרים, וכך הם יכול לשפר את איכות חייהם בכמה רמות, זאת מבלי לאבד את הנכס שלכם ולהיות עדיין בבעלות מלאה עליו.

לנצל את ההטבה בצורה מיטבית

תעשיית המשכנתאות ההפוכות גדלה בעשור האחרון. הסיבה לכך היא שאנשים נוטים יותר לרצות לשפר את איכות חייהם דווקא בגיל העמידה. לרוב, הם לא יודעים מה הם באמת יכולים להוציא ממשכנתא הפוכה, ועושים המון טעויות בדרך ומבזבזים זמן יקר.

המטרה העיקרית של פרץ כהן משכנתאות היא לסייע לך להשיג את מבוקשך על ידי הפיכת התהליך לקל יותר עבורכם, להפחית את החרדות ולייצר וודאות מוחלטת לאורך כל הדרך עם מענה שוטף על מה בדיוק קורה, ולמה.

אנחנו מזמינים אתכם לפגישת ייעוץ ללא עלות שבה נבחן יחד את האופציה הטובה ביותר באמצעות כוח הקנייה שלנו אל מול המוסדות והניסיון הרב והמקצועי שלנו שכבר הוכיח את עצמו עם מאות זוגות ברחבי הארץ. חייגו עכשיו ואחד המומחים שלנו ישמח לעמוד לשירותכם.

רוצים שיחת יעוץ והתאמה חינם ? השאירו פרטים עכשיו!
דילוג לתוכן