מחזור משכנתא

מחזור המשכנתא הינו תהליך קבלת משכנתא חדשה וביטול של זו הקודמת, תוך ניצול מקסימלי של השינויים בשוק והמצב הכלכלי של הלווים. מחזור משכנתא, המכונה גם חידוש משכנתא, כולל איסוף מידע אודות המצב הכלכלי שלכם, סקירת דו"ח האשראי ופרופיל הניקוד והחלטה על סוג ההלוואה שתזדקקו לה.

ישנם שלבים רבים ושונים במחזור המשכנתא: המלווים דורשים מסמכים מסוימים מהלווים לפני שהם יכולים לאשר את הלוואותיהם, מה שכולל הוכחת הכנסה, דירוג אשראי וסכום מקדמה בין היתר. המלווה יעבור איתכם גם על דירוג האשראי של המבקש על מנת לוודא שאתם מקבלים החלטה משכילה לגבי יחס החוב להכנסה שלכם, ועומס החוב הכולל שיכול להשפיע על הכספים העתידים בחשבונכם, ממש כמו במשכנתא חדשה.

שוק המשכנתאות הוא מאוד דינמי, ולאורך כל השנה הוא משתנה ויוצר הזדמנויות חדשות ללווים שכבר מחזיקים במשכנתא קיימת. בעזרת מחזור המשכנתא, ניתן להתקשר בהסכם חדש מול הבנק הקיים או בנק אחר, ולשפר את סוג ההלוואה בהתאם למצב הקיים בשוק.

על מנת לעשות זאת בדרך הכי יעילה, השתמשו בייעוץ של מומחים

הזמן הטוב ביותר לחסוך כסף הוא ההווה, צרו איתנו קשר וגלו אם אתם יכולים לחסוך הון עצום באמצעות הכלי המדהים הזה שנקרא מחזור משכנתא.

שום בנק אינו חסין מפני בדיקת התנאים הנוכחים ורצון לביצוע מחזור משכנתא, ועם הכלים והניסיון של פרץ כהן משכנתאות, תוכלו לחסוך הון ולשפר את תנאי התשלום בצורה שתשפיע לטובה על אורח החיים שלכם.

ישנן דרכים להשתמש במחזור משכנתא בתבונה מבלי לוותר על שקל אחד לאורך כל התהליך. המפתח הוא לתת לאנשי מקצוע מיומנים, לעשות את העבודה הקשה כאשר אתם יכולים לשבת מהצד ולהתבונן בקסם מבלי לשלם כסף עד לרגע החיסכון עצמו.

רוצים שיחת יעוץ והתאמה חינם ? השאירו פרטים עכשיו!

למה אתם מחכים? בדיקה ראשונית חינם

דילוג לתוכן