אודות פרץ כהן משכנתאות

הסיפור שלנו

נעים מאוד, השמות שלנו הם עידן כהן וארז פרץ ואנחנו נותנים ייעוץ משכנתאות, אנחנו עושים זאת עם ניסיון של מעל 10 שנים בהצלחה רבה ונהנים מכל רגע.

כל מי שמתכנן לקחת משכנתא רוצה לדעת שהוא משלם את המחיר הכי נמוך וממקסם את האפשרויות שלו. שוק המשכנתאות הפך בשנים האחרונות רווי באפשרויות מגוונות שיוצרות המון בלבול ואי סדר ואפשר לראות שבעקבות כך קמות חברות רבות לייעוץ משכנתאות שנותנות הכוונה בתחום.

בפרץ כהן משכנתאות בע"מ אנחנו מתאימים את המשכנתא לסוג הלקוחות בצורה מושלמת שתוביל אותם לחיסכון עצום וגם נוחות לאורך כל ההלוואה. מהרגע הראשון שבו תיכנסו אלינו לדלת ועד לרגע שבו תראו בצורה שקופה את החיסכון לא תוציאו אפילו פרוטה אחת מהכיס! אנחנו בוחנים לעומק את התיק האישי שלכם וגובים את התשלום רק על בסיס הצלחה, אתם מרוויחים אנחנו מרוויחים. 

כמו כן ניסיון של 10 שנים בחברות המובילות במשק, עזר לנו להבין שעל מנת שהתהליך יצליח חייב להיות סנכרון מלא בין שני הצדדים ושירות אישי במיוחד. 

ביחד הכל אפשרי, ולא תאמינו כמה כסף ניתן לחסוך במשכנתא שלכם.

המייסדים - ארז פרץ ועידן כהן

שקופית2

עו״ד ארז פרץ מייסד שותף

נשוי פלוס 3, בעל תואר במשפטים חבר בלשכת עורכי הדין משנת 2009. מתמחה בתחום הליווי הבנקאי, ייצוג לקוחות מול המוסדות הפיננסים וייעוץ משכנתאות.

שקופית1

עידן כהן מייסד שותף

נשוי פלוס 2 יועץ משכנתאות, בעל ותק של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנקאות מתוכם סמנכ״ל חברה פיננסים גדולה במשק הישראלי. מומחה בתחום המשכנתאות.

למה אתם מחכים? בדיקה ראשונית חינם

דילוג לתוכן